Hakkımızda

Talipsan Mağazacılık A.Ş. olarak sizlere merhaba diyoruz! 1991 yılında kurulan firmamız, Türkiye'nin önde gelen moda ve perakende şirketlerinden biridir. İstanbul, Konya, Gaziantep ve Kahramanmaraş illerinde faaliyet gösteriyoruz ve ayakkabı, çanta ve tekstil sektörlerinde uzun yıllardır hizmet veriyoruz.

 

Misyonumuz, kaliteli ürünleri uygun fiyatlarla ve elden taksit seçenekleriyle sizlere sunmak ve bu süreçte hem perakende mağazalarımız aracılığıyla hem de online platformumuz "www.dgnonline.com" üzerinden geniş kitlelere ulaşmaktır. 33 yıllık deneyimimizle sektördeki değişimlere ayak uyduruyor, müşteri memnuniyetini her şeyin önünde tutuyoruz.

 

Ürün yelpazemizdeki geniş çeşitlilik ile ayakkabı, çanta ve tekstil kategorilerinde sizlere benzersiz seçenekler sunuyoruz. Firmamız, dünyaca ünlü markalarla yaptığı iş birlikleri ile öne çıkıyor. Adidas, Puma, Skechers, Mavi, Jack Jones, Guess, Love Moschino gibi markalarla olan iş ortaklıklarımız, sizlere kaliteli ve çeşitli ürünleri sunmamız konusundaki kararlılığımızı destekliyor.

 

E-ticaret ve sosyal medya üzerindeki etkinliğimizle, müşterilerimize daha kolay ve hızlı ulaşma vizyonumuzu sürdürüyor ve sektördeki liderliğimizi güçlendiriyoruz.

 

Toptan satış tarafında 2 senedir başarıyla hizmet veriyoruz ve bu alandaki yatırımlarımıza devam ediyoruz. Toptan müşterilerimize sunduğumuz geniş ürün yelpazesi ve rekabetçi fiyatlarımızla sektördeki güçlü konumumuzu pekiştiriyoruz. Geçmişte elde ettiğimiz başarıları, toptan satış alanındaki deneyimimizi artırmak ve müşteri memnuniyetini daha da yükseltmek adına bir motivasyon kaynağı olarak görüyoruz.

 

Sizlerle bir araya gelmek, iş birliği olanaklarını değerlendirmek ve daha yakından tanışmak için sabırsızlanıyoruz. Her türlü soru ve görüşünüzü bekliyoruz.

Saygılarımla,

 

Talipsan Mağazacılık A.Ş.